MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 16375142

nr 1637 5142

CARPET

Romania, 165x260 cm, wear, damages.

Rumänien, 165x260 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 250

Monday August 26 2024
at 18:39:22